Meble Kuchenne

Meble Kuchenne

MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR

Sław-Ex specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych na zamówienie. Są to meble na wymiar, które dzięki naszemu doświadczeniu idealnie wpasowują się we wnętrze. Dotyczy to nie tylko perfekcyjnego wykonania, ale również wzornictwa, która podkreśli charakter kuchni.

Projektujemy i realizujemy zlecenia na wykonanie mebli kuchennych stylizowanych, klasycznych i tradycyjnych, ale także całkowicie nowoczesnych. Dysponujemy szeroką gamą frontów gładkich oraz frezowanych, a także z przeszkleniami. Wykonujemy meble w stylu angielskimi i prowansalskim.

Zróżnicowanie dotyczy również typów szafek, szuflad oraz ich wnętrza. Oferujemy Państwu tradycyjne szafki z półkami oraz drzwiami skrzydłowymi. Oprócz tego mamy w ofercie systemy szufladowe na wzmocnionych prowadnicach, które możemy dopasować do każdej szerokości, głębokości czy wysokości szuflady. Ponadto do dyspozycji mamy różnej wielkości wyposażenie typu cargo. W górnych szafkach możemy zamontować uchylne fronty.

Równie istotnym dla Klientów jest różnorodność rozwiązań stosowanych w szafkach narożnych. Oferujemy najnowsze sposoby zagospodarowania ich wnętrz, które są w stanie zaspokoić większość wymogów stawianych im przez naszych Klientów.

Stoliki Kuchenne

STOLIKI KUCHENNE

Wychodząc naprzeciw potrzebom Zleceniodawców zajęliśmy się także problemem stolików kuchennych. Proponujemy rozwiązania niekonwencjonalne. W projektowaniu wychodzimy poza utarte schematy i dopasowujemy stoliki kuchenne do warunków pomieszczenia. Zawsze staramy się uzyskać jak najwięcej przestrzeni dla Klienta, a z drugiej strony udostępnić mu maksimum powierzchni użytkowej.

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu
Napisz do Nas