Meble Na Wymiar

Meble Na Wymiar

MEBLE NA WYMIAR

Firma Sław-Ex ma dla Państwa również propozycje wykonania mebli na wymiar, które wspaniale będą podkreślać charakter pomieszczenia oraz budować odpowiednią atmosferę. Jest to alternatywa do zabudowy, gdyż są to z reguły meble wolnostojące, które w razie konieczności mogą zostać przesunięte lub inaczej skomponowane.

Meble Pokojowe

MEBLE POKOJOWE

W ofercie mebli pokojowych na wymiar przygotowujemy projekty komód, których wnętrze dostosowane jest do potrzeb Klienta. Mogą to być półki, szuflady i szafki zamykane. Klient ma również duży wybór frontów wykorzystywanych na drzwiczki i szuflady oraz okuć meblowych. Produkujemy szafy wysokie, których wszystkie elementy są dobierane indywidualnie i wykonane zgodnie z uzyskaną specyfikacją. Oferujemy szafki i stoliki RTV, a także łóżka.

Meble Dziecięce

MEBLE DZIECIĘCE

Meble dziecięce to rodzaj produktów wymagających od nas specjalnego zaangażowania. Muszą one spełniać więcej wymogów pod kątem bezpieczeństwa. Posiadamy szereg okuć meblowych, które w żaden sposób nie stanowią zagrożenia dla dzieci. Meble dziecięce staramy się dostosować do wieku i preferencji użytkownika zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

Meble Biurowe

MEBLE BIUROWE

Przygotowaliśmy osobną ofertę dla Klientów biznesowych, w szczególności zainteresowanych meblami biurowymi. Projektujemy regały i szafy przystosowane do przechowywania segregatorów, tak by nie było strat przestrzeni. Mogą być one przygotowane do zamykania dokumentów lub też posiadać inne własności istotne dla Klienta z punktu widzenia użyteczności mebla.

Produkujemy również biurka na wymiar. W zależności od przewidywanej ich funkcji mogą to być zupełnie proste rozwiązania, jak i przystosowane dla bardziej wymagających użytkowników.

Współpracowaliśmy również w zakresie wykonywania mebli na potrzeby gabinetów lekarskich, aptek i sklepów, a także zakładów fryzjerskich. Każda z tych branż wymaga indywidualnego podejścia do zlecenia, gdyż oczekiwania co do funkcjonalności mebli są zupełnie odmienne. Nasze doświadczenie w tym względzie pozwala nam być pewnym satysfakcji Klienta z otrzymanego produktu.

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu
Napisz do Nas