Zabudowy

Zabudowy

ZABUDOWY

Zabudowy są niezwykle popularną formą umeblowania, gdyż pozwalają zmaksymalizować wielkość użytecznej przestrzeni na minimalnej powierzchni. Ponadto dają możliwość zagospodarowania miejsc o nietypowych kształtach. Jest to szczególnie istotne w przypadku niewielkich mieszkań. Nikt nie przepada za nieużytecznymi przestrzeniami, dlatego też rozwiązania te równie dobrze się sprawdzają na poddaszu dużego domu jednorodzinnego.

Garderoby

GARDEROBY

Garderoby to typowy przykład zabudowy, gdzie wnętrze projektowane jest ściśle pod potrzeby Klienta. Projektujemy wieszaki, odpowiedniej wielkości półki czy tez elementy ułatwiające przechowywanie części odzieży danego typu. Dopasowujemy szczegóły do sposobu segregacji i składowania garderoby preferowanego przez Klienta. Dysponujemy szeroką gama akcesoriów meblowych umożliwiających realizację wszelkich wymagań i potrzeb Klientów w tym względzie.

Szafy Wnękowe

SZAFY WNĘKOWE

Szafy wnękowe projektujemy dla wnęk o standardowych kształtach, jak i takich, które wymagają nieszablonowego podejścia. Podejmujemy się wkomponowania szafy w najbardziej nietypowe miejsca, np. na powierzchni o kształcie trapezu pod skosem dachu. Zagospodarowanie zabudową takich miejsc, to często jedyny sposób na ich użyteczne wykorzystanie. W naszej firmie doskonale to rozumiemy i dlatego wychodzimy naprzeciw tym potrzebom naszych Klientów.

Realizujemy zlecenia również na częściową zabudowę wnęki, np. tylko górną półkę. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przy produkcji mebli kuchennych pozwalają nam zaprojektować i wykonać solidną podstawę każdej szafki tego typu.

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu
Napisz do Nas